W seniorskich rozgrywkach ligowych ze zmiennym szczęściem

W niedzielę, 14 stycznia b.r. odbyły się kolejne rundy rozgrywek Wielkopolskiej III oraz IV ligi seniorów. Występujące w nich zespoły Chrobrego tym razem grały ze zmiennym szczęściem.

 

Absencja chorobowa kilku zawodników spowodowała, że rywalizująca w III lidze ekipa Chrobrego II zremisowała najpierw z drużyną AZS Politechnika Poznańska Poznań 3-3, a następnie uległa silnemu zespołowi Korony Zakrzewo 1-5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Krzysztof Raczyński 1,5, Szymon Banach - 0, Mirosław Sobczak - 1, Oktawia Wilk - 0, Jan Wojdak - 0,5, Zuzanna Szeląg - 1. 

Natomiast w rozgrywkach Wielkopolskiej IV Ligi (gr. B) Chrobry III zremisował 2,5-2,5 z ekipą Smecza II Konin oraz pokonał Gambit Śleśin 4-1. Nasi zawodnicy punktowali następująco: Kamil Żurawski - 2, Emil Wiśniewski - 0,5, Jan Kabziński - 0,5, Mateusz Żurawski - 1,5, Paulina Kałużna - 2. 

Z kolei występujący w tej samej klasie rozgrywkowej zespół Chrobrego IV pokonał Gambit Ślesin 4-1 oraz uległ Smeczowi Konin 1,5-3,5. Punkty dla Chrobrzaków zdobyli: Marcel Butyrowski - 1,5, Jan Kukorowski - 0,5, Piotr Krawczyk - 0,5, Rafał Macherzyński - 2, Agata Wesołowska - 1. 

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów, gr. B.