Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Ruszyły tegoroczne rozgrywki Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich

W piątek, 19 stycznia b.r. zainaugurowano tegoroczne rozgrywki Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich.

W 7-rundowym turnieju rozegranym tempem 8'+3" udział wzięło 24 zawodników. Zwycięstwo z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Szymona Banacha i Dawida Romańskiego - obaj po 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 14 triumfował Mateusz Żurawski - 5 punktów, zaś do lat 10 Mikołaj Gubała - 3,5 punktów. 

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej tego cyklu odbędzie się w piątek, 23 lutego. Zapisy do 17.30; pierwsza runda do 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

Zobacz także: 

Szczegółowe wyniki 1 turnieju 

Indywidualna klasyfikacja generalna

Drużynowa klasyfikacja generalna

Zdjęcia nadesłane przez Alinę Majsner

Komunikat organizacyjny cyklu wraz z terminarzem