Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Juniorzy Chrobrego ze stypendium sportowym

W piatek, 26 stycznia b.r. w auli I Liceum Ogólnolształcącego w Gnieźnie odbyła się XIII gala Orłów Gnieźnieńskiego Sportu.

W jej trakcie dwoje juniorów Chrobrego, Zuzanna Szeląg i Mateusz Żurawski, otrzymało stypendia sportowe prezydenta miasta Gniezna na 2018 rok. Naszym juniorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Zobacz także:

Relacja z gali na portalu gniezno24.com

Relacja z gali na portalu sportgniezno.pl