Za nami kolejne zjazdy Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów

W niedzielę, 4 lutego b.r. trzy drużyny Chrobrego udały się do Konina, aby wziąć udział w kolejnych zjazdach Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów.

Występująca w III lidze ekipa Chrobrego II uległa drużynie ubezpieczenia7dni Hetman Konin w stosunku 2,5-3,5 oraz pokonała zespół UKS Kiełbaska Kościelec 4-2. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Krzysztof Raczyński - 0,5, Wiesław Banach - 1, Mirosław Sobczak - 2, Ryszard Kujawski - 0,5, Dawid Romański - 1, Zuzanna Szeląg - 1,5 (wszyscy z 2 partii). 

Natomiast w IV lidze gr. B drużyna Chrobrego III przegrała z ubezpieczenia7dni Hetman II Konin 1-4 i pokonała w stosunku 5-0 zespół ubezpieczenia7dni Hetman III Konin. Punkty dla Chrobrego III zdobyli: Kami Żurawski - 1, Emil Wiśniewski - 2, Jan Kabziński - 1, Mateusz Żurawski - 1, Ewa Zamiar - 1 (wszyscy z 2 partii). Występująca w tych samych rozgrywkach drużyna Chrobrego IV najpierw pokonała ubezpieczenia7dni Hetman III Konin 4-1, a następnie uległa w stosunku 2,5-3,5 zespół ubezpiecznia7dni Hetman II Konin. Punkty dla Chrobrego IV zdobyli: Marcel Butyrowski - 1,5, Jan Kukorowski - 2, Piotr Krawczyk - 1, Rafał Macherzyński - 1, Maria Ciesielska - 0 (wszyscy z 2 partii). 

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów