Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Wyniki kwietniowego turnieju szachów szybkich GP Dyrektora MOK

W piątek, 20 kwietnia b.r. rozegrano czwarty turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich.

W 7-rundowym turnieju rozegranym tempem 8'+3" udział wzięło 16 zawodników. Zwycięstwo z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Mirosław Sobczak, który wyprzedził Szymona Banacha - 5,5 punktów oraz Wiesława Banacha - 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 14 triumfował Mateusz Żurawski, do lat 10 Filip Witkowski, zaś do lat 8 Aleksandra Łukasik.  

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej tego cyklu odbędzie się w piątek, 25 maja. Zapisy do 17.30; pierwsza runda do 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

Zobacz także: 

Wyniki IV turnieju GP Dyrektora MOK 2018

Klasyfikacja indywidualna po czterech turniejach

Klasyfikacja drużynowa po czterech turniejach