Chrobry znów bezkonkurencyjny!

W rozegranym w sobotę, 21 kwietnia b.r. w historycznym Łeknie k. Wągrowca Wielkopolskim Finale Ogólnopolskiego Turnieju o "Złotą Wieżę", który stanowi Drużynowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w szachach zespół Chrobrego Gniezno po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny! 

Nasza ekipa, reprezentująca powiat gnieźnieński, w stawce 10 czteroosobowych drużyn (dwóch seniorów, junior do lat 18 oraz kobieta) zdecydowanie wygrała wszystkie pojedynki i z kompletem punktów zdobyła tytuł Mistrza Wielkopolski LZS w szachach. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Krzysztof Chojnacki - 5, Szymon Banach - 4,5, Krzysztof Raczyński - 5, Oktawia Wilk - 4,5 (wszyscy z 5 partii). 

Należy mieć nadzieję, że Chrobry będzie kontynuował zwycięską passę podczas finału ogólnopolskiego, który rozegrany zostanie w Ostródzie w dniach 11-16 czerwca b.r. 

Zobacz także:

Tabelę końcową Wielkopolskiego Finału Turnieju o "Złotą Wieżę" - Łekno, 21.04.2018