Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Rozpoczyna się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży z udziałem Jana Wojdaka

W dniach 28 kwietnia – 5 maja b.r. odbędzie się w Sypniewie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych. W gronie najlepszych w Polsce juniorów do lat 12 znalazł się zawodnik Chrobrego Gniezno Jan Wojdak. Zachęcamy do kibicowania Jankowi i śledzenia on-line partii z jego udziałem.

Warto zaznaczyć, że jednym z sędziów tych prestiżowych rozgrywek jest Szymon Banach

Zobacz także:

Turniej w serwisie chessmanager

Strona OOM