Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Zaproszenie na Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w szachach

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu gnieźnieńskiego do wzięcia udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w szachach, które - podobnie jak w roku ubiegłym - odbędą się w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Szczytnikach Duchownych w sobotę, 12 maja b.r.

Prosimy o zapoznanie się z bliższymi informacjami znajdującymi się na zamieszczonym poniżej plakacie oraz zapisywanie sie po poszczególnych grup turniejowych. 

Zobacz także:
Plakat turniejowy
Turniej klas I SP
Turniej klas II-III SP
Turniej klas IV-VI SP 
Turniej klas VII SP i gimnazjów