Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Rozmowa z Kazimierzem Kujawskim - przypomnienie

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Kazimierza Kujawskiego. Pragnąc przybliżyć - zwłaszcza naszym najmłodszym członkom - sylwetkę tej niezwykle ważnej dla rozwoju gnieźnieńskich szachów osoby, przypominamy rozmowę, którą przeprowadziliśmy z Panem Kazimierzem kilka lat temu w ramach cyklu "Sylwetki gnieźnieńskich szachistów".

Zobacz także:

Rozmowa z Kazimierzem Kujawskim - Gniezno, 2011 rok