Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Chrobrzacy grali w Rogoźnie oraz Wapnie

Zamieszczamy przesłane przez Krzysztofa Szeląga fotorelacje z turniejów w Rogoźnie (1.05) oraz Wapnie (3.05), w których udział wzięło liczne grono zawodników Chrobrego Gniezno. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z wynikami. 

Zobacz także:

Fotorelacja oraz wyniki turnieju w Rogoźnie

Fotorelacja z turnieju w Wapnie

Szczegółowe wyniki turnieju w Wapnie oraz blog Jacka Hai

Turniej w Wapnie w serwisie chessmanager