Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 27 maja 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Komunikat organizacyjny

Turniej w serwisie chessmanager

Tak było w roku ubiegłym

Nasi juniorzy grali w Bydgoszczy

Z dobrej strony zaprezentowali się juniorzy gnieźnieńskiego Chrobrego, którzy w niedzielę, 6 maja b.r. wzięli udział w zorganizowanym w Bydgoszczy 7-rundowym turnieju szachów szybkich pod nazwą "Zagraj w szachy w Zielonych Arkadach".

W 23-osobowej grupie do lat 10 Karol Stanisławski był drugi z dorobkiem 5,5 punktów. Natomiast w grupie do lat 8 Aleksandra Łukasik w stawce 41 zawodników zdobyła 5 punktów i uplasowała się na miejscu czwartym. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju do lat 10

Wyniki turnieju do lat 8