Drużynowe rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów nabierają tempa

W niedzielę, 25 listopada b.r. odbyły się dwie kolejne rundy rozgrywek Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów. 

Występująca w III lidze drużyna Chrobrego II wybrała się do Ostrowa Wielkopolskiego, by zmierzyć się z ekipami KTS Kalsz oraz OTSz Ostrów Wielkopolski. W meczu z silną drużyną z Kalisza Chrobrzacy zanotowali remis 3-3, zaś w potyczce z gospodarzami nasi szachiści odnieśli przekonujące zwycięstwo w stosunku 5-1. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Krzysztof Raczyński - 1,5, Wiesław Banach - 2, Rafał Nowak - 2, Marcel Butyrowski - 1,5, Marta Tomczak - 1. 

Następne rundy (4 i 5) nasza drużyna rozegra w gnieźnieńskim MOK-u w niedzielę, 9 grudnia. 

Natomiast występuące w rozgrywkach IV ligi drużyny Chrobrego III i Chrobrego IV rywalizowały w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Chrobry III pokonał KTS III Kalisz w stosunku 4-1 i zremisował z KTS II Kalisz 2,5-2,5, zaś Chrobry IV zwyciężył w meczu z KTS II Kalisz 4-1 i zanotował remis 2,5-2,5 z ekipą KTS III Kalisz. Punkty dla Chrobrego III zdobyli: Jan Wojdak - 1,5, Kamil Żurawski - 1, Jan Kabziński - 2, Mateusz Żurawski - 1, Ewa Zamiar - 1; natomiast dla Chrobrego IV: Jan Kukorowski - 1, Jarosław Tomczykowski - 1,5, Zygmunt Kujawski - 1,5, Witold Lewandowski - 1,5, Lena Frąckowiak - 1.  

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów Grupa B

Zdjęcia z meczu w Ostrowie Wielkopolskim