INFORMACJA O TEGOROCZNYM SPOTKANIU WIGILIJNYM

Zarząd LKS Chrobry Gniezno pragnie poinformować, że tradycyjne spotkanie wigilijne odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w piątek, 14 grudnia b.r. o godzinie 17.00. Zapraszamy wszystkich członków naszego klubu oraz Rodziców naszych juniorów do udziału w nim.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o potwierdzenie tego zamiaru do dnia 13 grudnia u Emila Wiśniewskiego (tel. 501 779 633; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub Wioletty Bakaj (tel. 602 344 517; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Ze wskazanymi osobami można uzgodnić sposób włączenia się w organizację spotkania oraz formę wsparcia materialnego.

Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się ostatni tegoroczny turniej GP o Puchar Dyrektora MOK, rozgrywany tempem 8’+3’’ na dystansie 7 rund.