Dobra frekwencja w inauguracyjnym turnieju GP Elpos-Prymus-MOK 2019

W piątek, 15 lutego b.r. rozegrano pierwszy turniej tegorocznej edycji Grand Prix Elpos-Prymus-MOK.  

W sześciorundowych zawodach szachów szybkich (P 10') udział wzięło 32 młodych adeptów królewskiej gry, którzy uczestniczą w cotygodniowych zajęciach "Szkółki Szachowej MOK". Wyniki oraz dorobek punktowy triumfatorów w poszczególnych grupach wiekowych przedstawiają się następująco:

Grupa do lat 8:

1. Leon Szeszycki - 4 

2. Oliwier Radwański - 3

3. Philip Helth-Andersen - 3

Grupa do lat 10: 

1. Aleksandra Łukasik - 5

2. Anna Oszutowska - 4

3. Karol Szeszycki - 4

Grupa powyżej 10 lat:

1. Karol Stanisławski - 5

2. Mikołaj Gubała - 5

3. Oskar Radwański - 4,5 

Triumfatorzy otrzymali pamiątkowe kubki oraz medale ufundowane przez firmę Elpos, zaś wszyscy uczestnicy słodycze oraz klubowe czapeczki ufundowane przez Annę Szeszycką. Zawody sprawnie sędziował Szymon Banach w asyście Oktawii Wilk. Drugi turniej cyklu odbędzie się w piątek, 15 marca.

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Klasyfikacje po pierwszym turnieju

Zdjęcia autorstwa Oktawii Wilk