Zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów

W weekend, 16-17 lutego b.r. odbył się w Ostrowie Wielkopolskim drugi zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów, w których udział wzięły dwie drużyny Chrobrego.

Występujący w III lidze zespół Chrobrego II ostatecznie uplasował się na miejscu ósmym, zdobywając 5 punktów. Dla naszej drużyny punktowali: Jan Kukorowski - 3,5, Mateusz Żurawski - 6,5 i zdobyty srebrny medal na drugiej szachownicy, Oskar Radwański - 0,5 z 4 partii, Karol Stanisławski - 5 z 5 partii i zdobyty brązowy medal na trzeciej szachownicy, Mikołaj Gubała - 3,5, Lena Frąckowiak - 2,5, Anna Oszutowska - 0,5. 

Natomiast występująca w IV lidze ekipa Chrobrego III zdobyła 11 punktów i w stawce 20 zespołów zakończyła rywalizację na miejscu czwartym. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Maciej Stanczewski - 3, Stanisław Borkowski - 6,5 (wypełniona norma na II kategorię i zdobyte drugie miejsce na drugiej szachownicy), Adam Wiśniewski - 0,5 z 3 partii, Karol Szeszycki 1 z 6 partii, Tymoteusz Bakaj - 6, Natasza Klimko - 6,5, Aleksandra Łukasik - 6,5. 

Zobacz także: 

Wyniki III ligi

Wyniki IV ligi