Wyniki kolejnego turnieju GP Elpos-Prymus-MOK 2019

W piątek, 15 marca b.r. rozegrano drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Elpos-Prymus-MOK. 

 W sześciorundowych zawodach szachów szybkich (P 10') udział wzięło 23 młodych adeptów królewskiej gry, którzy uczestniczą w cotygodniowych zajęciach "Szkółki Szachowej MOK". Wyniki oraz dorobek punktowy triumfatorów w poszczególnych grupach wiekowych przedstawiają się następująco:

Grupa do lat 8:

1. Aleksander Meller - 3 

2. Michał Górecki - 3

3. Ignacy Kamiński - 2 

Grupa do lat 10: 

1. Aleksandra Łukasik - 4

2. Anna Oszutowska - 4

3. Filip Witkowski - 4

Grupa powyżej 10 lat:

1. Tymoteusz Bakaj - 5

2. Mikołaj Gubała - 4,5

3. Karol Stanisławski - 4,5 

Triumfatorzy otrzymali pamiątkowe kubki oraz medale ufundowane przez firmę Elpos, gadżety z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie, zaś wszyscy uczestnicy słodycze. Zawody sprawnie sędziował Szymon Banach. Trzeci turniej cyklu odbędzie się już za dwa tygodnie, w piątek, 29 marca.

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Klasyfikacja po drugim turnieju