I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

XLIX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna - komunikat organizacyjny

Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLIX Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który odbędzie się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 12 maja 2019 roku. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 10'+4".

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem i nie zwlekania z zapisywaniem się do turnieju. Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna jest najdłużej, nieprzerwanie organizowaną imprezą sportową w naszym mieście.

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny

Strona turnieju w serwisie chessarbiter

Tak było w roku ubiegłym