I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Wyniki czwartego turnieju GP Dyrektora MOK 2019

W piątek 26 kwietnia b.r. odbył się czwarty w tym roku turniej z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK. 

W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem 8’+3” udział wzięło 17 miłośników królewskiej gry w tym liczne grono jej najmłodszych adeptów. Zwycięstwo odniósł Emil Wiśniewski, który wyprzedził Szymona Banacha oraz Dariusza Łunkiewicza. W klasyfikacji juniorów do lat do lat 8 triumfował Michał Górecki; do lat 10 Anna Oszutowska; do lat 14 Karol Stanisławski; do lat 18 Zuzanna Szeląg. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 10 maja. Zapisy do 17.30, pierwsza runda o 17.45. 

Zobacz także:

Wyniki czwartego turnieju

Klasyfikacja indywidualna po czterech turniejach

Klasyfikacja drużynowa po czterech turniejach