I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Sypniewie - komunikat organizacyjny

Na stronie organizatora, czyli Wielkopolskiego Związku Szachowego pojawił się komunikat organizacyjny Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w szachach klasycznych, które rozegrane zostaną w Sypniewie w dniach 15-19 czerwca b.r.

Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Jednocześnie informujemy, że planowane jest zebranie z rodzicami juniorów biorących udział w mistrzostwach. O szczegółach poinformujemy wkrótce na naszej stronie.

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny