Zaproszenie do MOK-u na turniej "Szkółki Szachowej"

Zapraszamy wszystkie dzieci, a zwłaszcza uczestników "Szkółki Szachowej MOK", do wzięcia udziału w wakacyjno-szkoleniowym turnieju, który odbędzie się w środę, 28 sierpnia od godziny 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

 

Zapisy przez serwis chessmanager (na stronie turnieju pod umieszczonym poniżej linkiem) lub u sędziego głównego turnieju Szymona Banacha (mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 795693347), bądź na sali gry bezpośrednio przed turniejem (do godziny 9.50).

Turniej rozegrany zostanie na dystansie 7 rund, tempem po 15 minut dla zawodnika (P 15'). Udział w turnieju jest bezpłatny. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Strona turnieju w serwisie chessmanager