I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Prośba o przesłanie informacji o wakacyjnych występach naszych zawodników

Kończy się okres wakacyjny. W jego trakcie zawodnicy Chrobrego uczestniczyli w różnych imprezach szachowych organizowanych poza Gnieznem. Jak co roku planujemy zamieścić na naszej stronie zbiorcze sprawozdanie z tych występów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o przesłanie do soboty, 31 sierpnia informacji na ten temat (linki turniejowe z wynikami, zdjęcia itd.). Mile widziane  będzie kilka zdań napisanych przez uczestnika imprezy. Informacje prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Część uczestników przesyłała informacje ze swoich występów na bieżąco. Za wszystkie serdecznie dziekujemy!