I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

W Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej wakacyjno-szkoleniowy

W środę, 28 sierpnia b.r. odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie Turniej wakacyjno-szkoleniowy. W zawodach przeprowadzonych na dystansie 7 półgodzinnych rund udział wzięło 21 najmłodszych amarorów królewskiej gry.

W klasyfikacji generalnej turnieju zwyciężył Karol Stanisławski, przed Leną Frąckowiak i Karolem Szeszyckim. W klasyfikacji zawodników powyżej 10 roku życia triumfował Karol Stanisławski przed Leną Frąckowiak i Oskarem Radwańskim, natomiast w klasyfikacji dzieci do lat 10 najlepszy okazał się Karol Szeszycki, który wyprzedził Aleksandrę Łukasik i Annę Oszutowską. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. 

Zobacz także:

Strona turnieju