I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Informacja o zajęciach "Szkółki Szachowej" i piątkowych turniejach w MOK

W związku z planowanym remontem w Miejskim Ośrodku Kultury zajęcia "Szkółki Szachowej" odbywać się będą w pomieszczeniach oficyny budynku znajdującego się na narożniku ul. Chrobrego i Rzeźnickiej (wejście od ul. Rzeźnickiej, sala na I piętrze nad biurem poselskim).

Dni tygodnia, godziny oraz prowadzący szkolenia w poszczególnych grupach pozostają bez zmian. Startujemy 16 września.

Uwaga: w pierwszym tygodniu prosimy - jeśli to możliwe - o przyprowadzenie dzieci na zajęcia do grup zgodnie z ubiegłorocznym podziałem. Po pierwszym spotkaniu nastąpi podział na nowe grupy i ewentualny transfer niektórych uczestników do innych grup. 

Jeśli natomiast chodzi o piątkowe turnieje (GP Elpos-Prymus-MOK i GP o Puchar Dyrektora MOK), to do końca 2019 roku rozgrywane będą tak jak dotąd, czyli w sali 301 MOK-u. Przypominamy, że pierwszy turniej (GP Elpos-Prymus-MOK) odbędzie się już w piątek, 13 września. Szczegóły oraz harmonogram wszystkich tegorocznych turniejów piątkowych pod poniższym linkiem:

"Piątkowe" turnieje GP 2019 w MOK-u