Wakacyjne zmagania reprezentantów Chrobrego

  • Drukuj

W trakcie minionych wakacji szachiści Chrobrego uczestniczyli w wielu turniejach, uzyskując następujące wyniki:

XII Turniej Szachowy w Przedszkolu - Sękowo, 20 lipca 2019 r.

Grupa B (starsza)

Karol Stanisławski – 1

Olaf Jagodziński – 2

Alan Jagodziński - 3

Grupa C (młodsza)

Aleksandra Łukasik - 2

Foto nadesłane przez Agnieszkę Stanisławską

I TURNIEJ SZACHOWY GENIUSZ EUROPY POZNAŃ, 27 LIPCA 2019:

GRUPA do kl. III SP

Aleksandra Łukasik – 4

Leon Szeszycki – 8

Michał Górecki – 11

Ewa Szeszycka – 24

GRUPA od kl. IV do kl. VI SP

Karol Stanisławski – 3

GRUPA C – VII i VIII klasy SP i ponadpodstawowe

Olaf Jagodziński – 1

Alan Jagodziński – 2

GRUPA dorosłych

Mirosław Sobczak – 3

Wyniki turnieju

II TURNIEJ SZACHOWY GENIUSZ EUROPY POZNAŃ, 27 SIERPNIA 2019:

GRUPA do kl. III SP

Aleksandra Łukasik – 5

Michał Górecki – 6

Ewa Szeszycka – 24

GRUPA od kl. IV do kl. VI SP

Karol Stanisławski – 2

Anna Oszutowska – 8

GRUPA C – VII i VIII klasy SP i ponadpodstawowe

Alan Jagodziński – 1

Olaf Jagodziński – 4

GRUPA dorosłych

Mirosław Sobczak – 3

Wyniki turnieju

 

Turniej Szachowy LATO NA PAŁUKACH Wągrowiec 2019-08-11 P'15

Klasyfikacja generalna

Mirosław Sobczak – 6

Szymon Banach – 10

Karol Stanisławski – 15

Olaf Jagodziński – 19

Alan Jagodziński – 21

Lena Frąckowiak – 32

Anna Oszutowska – 46

Klasyfikacja juniorów do lat 12

Karol Stanisławski – 2

Klasyfikacja juniorów do lat 18

Olaf Jagodziński – 1

Alan Jagodziński – 3

Wyniki turnieju

Foto nadesłane przez Macieja Frąckowiaka

 

Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa B - MIĘDZYZDROJE  2019-08-11/2019-08-18

Michał Górecki – 5

Wyniki turnieju

 

Turniej wakacyjno-szkoleniowy Zdziechowa, 27.08.2019 – grupa młodsza

Wyniki turnieju

Turniej wakacyjno-szkoleniowy Zdziechowa, 27.08.2019 – grupa starsza

Wyniki turnieju

 

55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina – grupa A

Marcel Butyrowski – 46

Jan Kukorowski – 85

Wyniki turnieju

 

55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina – grupa C

Witold Lewandowski – 100

Wyniki turnieju

 

XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy OPEN A, Poznań  2019-08-18/2019-08-25

Krzysztof Chojnacki – 10

Szymon Banach – 15

Rafał Nowak – 34

Zuzanna Szeląg – 35

Adam Dźwikowski – 39

Jan Wojdak – 43

Mateusz Żurawski – 60

Karol Stanisławski – 68

Mirosław Sobczak – 77

Lena Frąckowiak – 89

Wyniki OPEN A

 

XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy OPEN B, Poznań  2019-08-18/2019-08-25

Mikołaj Gubała – 6

Aleksandra Łukasik – 12

Michał Górecki – 17

Wyniki OPEN B

 

Mistrzostwa Wielkopolski w szachach błyskawicznych, Poznań 201-08-25

Rafał Lubczyński – 4

Szymon Banach – 14

Krzysztof Raczyński – 24

Karol Nawrocki – 26

Zuzanna Szeląg – 28

Jan Wojdak – 29

Andrzej Józefczak – 30

Paweł Nawrocki – 39

Mateusz Żurawski – 51

Marek Nawrocki – 76

Karol Stanisławski – 90

Aleksandra Łukasik – 109

Michał Górecki - 113

Wyniki mistrzostw