Zacięta rywalizacja w meczu derbowym!

Do zaciętej i wyrównanej rywalizacji doszło w inaugurującym tegoroczne rozgrywki Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów (Grupa B), derbowym spotkaniu, które odbyło się w niedzielę, 27 października w Językowej Szkole Podstawowej "Prymus" w Gnieźnie. 

Na przeciwko siebie stanęły dwie nasze drużyny: Chrobry III Gniezno i Chrobry Prymus Gniezno. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła młoda ekipa Chrobrego Prymusa w stosunku 2-3. Na kolejnych szachownicach padły następujące rezultaty:

Chrobry III Gniezno - Chrobry Prymus Gniezno 2-3

Mirosław Sobczak - Szymon Banach 0-1

Zygmunt Kujawski - Karol Stanisławski 1-0

Jan Kabziński - Oskar Radwański 1-0

Adam Wiśniewski - Filip Witkowski 0-1

Anna Oszutowska - Lena Frąckowiak 0-1

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów (Grupa B)

Zdjęcia nadesłane przez Dariusza Witkowskiego: