"Tu Powstała Polska" - mija termin zgłoszeń do turnieju

Przypominamy, że mija termin zgłoszeń do Otwartych Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego "Tu Powstała Polska", które rozegrane zostaną w weekend 30.11-1.12. b.r.

Poniżej stosowny punkt komunikatu organizacyjnego:

Zgłoszenia przez formularze w serwisie Chessmanager:

OPEN A

OPEN B

OPEN C

W przypadku problemów z formularzem: e-mail do sędziego głównego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin zgłoszeń - do 24.11.2019 r., po tym terminie wpisowe wzrasta o 50%.

Opłaty wpisowego proszę wpłacać do dnia 27.11.2019 r. na konto LKS Chrobry Gniezno w BNP Paribas Bank Polska S.A pod numerem: 78 2030 0045 1110 0000 0314 8000

Opłaty wpisowego przyjmujemy WYŁĄCZNIE na konto bankowe. Gotówka nie będzie przyjmowana przed turniejem, ani bezpośrednio na sali gry.

Z UWAGI NA FAKT, KORZYSTANIA Z GOŚCINNOŚCI JĘZYKOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ "PRYMUS", KTÓRA UŻYCZA NAM SWOJEJ SALI SPORTOWEJ ZMUSZENI JESTEŚMY DO RESTRYKCYJNEGO PRZESTRZEGANIA POWYŻSZEGO PUNKTU KOMUNIKATU ORGANIZACYJNEGO. OZNACZA TO ZAMKNIECIE LISTY STARTOWEJ W DNIU 27 LISTOPADA W CELU USTALENIA OSTATECZNEJ LICZBY UCZESTNIKÓW I PRZYGOTOWANIA SALI TURNIEJOWEJ (KONIECZNOŚĆ WYŁOŻENIA MAT OCHRONNYCH NA PARKIET, TRANSPORT ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI STOŁÓW I KRZESEŁ ITD.)

Zobacz także: KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY