Najbliższe turnieje: GP MOK - ??; GP EPM (GRUPA A, GRUPA B) - ??

Informacja o mistrzostwach w Sypniewie

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Terminy turniejów obu GP zostaną podane w najbliższym czasie

Pierwszy zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów 2020 za nami

W weekend, 18-19 stycznia b.r. odbył się w Ostrowie Wielkopolskim pierwszy z dwóch zjazdów Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów, w których udział biorą trzy drużyny Chrobrego.

Występujący w III lidze zespół Chrobrego II zgromadził 7 punktów meczowych i po czterech rozegranych rundach plasuje się w stawce 10 zespołów na drugim miejscu. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Jan Kukorowski - 3,5, Witold Lewandowski - 3,5, Oskar Radwański - 1,5, Mikołaj Gubała - 1, Marta Tomczak - 3, Anna Oszutowska – 3,5 (wszyscy z 4 partii). 

Natomiast występujące w IV lidze ekipy Chrobrego III i Chrobrego IV rozegrały trzy rundy. W stawce 22 drużyn Chrobry IV jest trzeci z dorobkiem 5 punktów, zaś Chrobry III – piąty, gromadząc 4 „oczka”. Punkty dla Chrobrego IV zdobyli: Stanisław Borkowski - 2, Maciej Stanczewski - 2, Tymoteusz Bakaj - 2, Adam Wiśniewski - 3, Magdalena Pietrzak - 3, Julia Pietrzak – 0,5; natomiast dla Chrobrego III: Mateusz Żurawski – 3, Michał Górecki – 3, Karol Szeszycki – 2, Leon Szeszycki – 1, Aleksandra Łukasik – 1, Natalia Berlik – 0,5 (wszyscy z 3 partii).  

Drugi zjazd rozgrywek III i IV ligi odbędzie się również w Ostrowie Wielkopolskim w dniach 15 i 16 lutego b.r.

Zobacz także:

Strona III ligi juniorów

Strona IV ligi juniorów (gr. B)

Zdjęcia nadesłane przez Marlenę Oszutowską i Annę Szeszycką