Najbliższe turnieje: GP MOK - ??; GP EPM (GRUPA A, GRUPA B) - ??

Informacja o mistrzostwach w Sypniewie

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Terminy turniejów obu GP zostaną podane w najbliższym czasie

Anna Oszutowska ze stypendium sportowym

W poniedziałek, 20 stycznia b.r. w Starym Ratuszu przyznano stypendia sportowe prezydenta miasta Gniezna. Tym razem wśród wyróżnionych juniorów była tylko jedna osoba reprezentująca królewską grę - młodziczka naszego klubu Anna Oszutowska.

 

Ani serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów przy szachownicy!

Jednocześnie informujemy, że starostwo powiatowe w Gnieźnie podjęło decyzję o nie przyznawaniu w tym roku sportowych stypendiów dla dzieci i młodzieży co oznaża, iż z tego żródła nie otrzymał go żaden reprezentant Chrobrego Gniezno.

Zobacz także:

Relacja z imprezy portalu sportgniezno.pl