Najbliższe turnieje: GP MOK - ??; GP EPM (GRUPA A, GRUPA B) - ??

Informacja o mistrzostwach w Sypniewie

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Terminy turniejów obu GP zostaną podane w najbliższym czasie

Rozegrano kolejne rundy w wielkopolskich ligach seniorów

W niedzielę, 23 lutego b.r. odbyły się kolejne ligowe zjazdy Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów, w których wystąpiły m.in. gnieźnieńskie drużyny, rywalizujące w obu klasach rozgrywkowych.

W Wielkopolskiej III Lidze Seniorów Chrobry II Gniezno walczył w Kościelcu w meczach 8 i 9 rundy. Najpierw uległ 1,5-4,5 drużynie AZS Poznań, a następnie wygrał w stosunku 3,5-2,5 z ekipą LECH WSUS Poznań. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Krzysztof Raczyński - 2, Jan Wojdak – 0,5, Rafał Nowak – 1,5, Jarosław Tomczykowski - 0, Jan Kukorowski - 0 i Natasza Klimko - 1 (wszyscy z 2 partii).

Natomiast zjazd Wielkopolskiej IV Lidze Seniorów (grupa B) odbył się w Ślesinie. W porannej rundzie drużyna Chrobrego III Gniezno wygrała 4-1 z Hetmanem Środa, a następnie uległa zespołowi M-GOK Gambit Ślesin w stosunku 2-3. Punkty zdobyli: Mirosław Sobczak - 1, Zygmunt Kujawski – 1, Kamil Żurawski – 2, Mateusz Żurawski - 1, Jan Kabziński - 2, Anna Oszutowska - 1 (wszyscy z 2 partii). 

Występująca w tych samych rozgrywkach drużyna Chrobrego Prymusa Gniezno pokonała ekipę M-GOK Gambit Ślesin 3-2 oraz uległa Hetmanowi Środa 1-4. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach - 1, Karol Stanisławski - 0,5, Oskar Radwański - 1, Filip Witkowski - 1, Lena Frąckowiak – 0,5 (wszyscy z 2 partii).

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów gr. B