Turnieje cyklów GP ELPOS-PRYMUS-MOK  oraz GP MOK, z powodów epidemiologicznych zostały przeniesione do Internetu. Poniżej znajdują się najważniejsze linki do najbliższych zawodów: 
GP MOK (27 listopada, godz. 17:45)
GP EPM (28 listopada, godz. 17:00 - grupa A)

1) Rejestracja na serwerze Lichess - https://lichess.org/signup
2) Klub LKS Chrobry Gniezno - https://lichess.org/team/lks-chrobry-gniezno
4) VI Turniej cyklu GP MOK 

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Rozegrano drugi w tym roku turniej GP Elpos-Prymus-MOK

W piątek, 6 marca b.r. odbyły się dwa turnieje szachów szybkich P 10' na dystansie 6 rund w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020.

W  turnieju A, przeznaczonym dla zawodników z rankingiem 1400-1900 udział wzięło 13 zawodników. W klasyfikacji chłopców zwyciężył Mikołaj Gubała z dorobkiem 5,5 punktów przed Karolem Stanisławskim - 4,5 i Oskarem Radwańskim - 4. Wśród dziewcząt najlepsza była Lena Frąckowiak - 4 punkty przed Anną Oszutowską - 3 i Aleksandrą Łukasik - 2,5.

Natomiast w turnieju B, który przeznaczony był dla zawodników do rankingu 1399 wystąpiło 15 zawodników. Triumfował z kompletem 6 punktów najmłodszy uczestnik zawodów Franciszek Błochowiak przed Kajetanem Frankowskim - 5 punktów i Krzysztofem Ochotnym - 4 punkty. Najlepszą juniorką okazała się Weronika Kulwińska - 4 punkty przed Joanną Ciechan - 3 punkty i Ewą Szeszycką - 2 punkty.

Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się już 20 marca o stałej porze.

Zobacz także:

Turniej A

Turniej B

Foto z zakończenia

Klasyfikacja generalna po 2 turniejach