II Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Reprezentanci Chrobrego w Kaliszu

W niedzielę, 8 marca b.r. odbył się w Kaliszu VII Ogólnopolski Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Kalisza (7 rund tempem P 30'), w którym udział wzięło dwoje reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

W grupie A, przeznaczonej dla zawodników z rankingiem 1600+, na starcie stanęło 32 miłośników królewskiej gry. Rywalizująca w niej Anna Oszutowska uplasowała się w klasyfikacji generalnej na miejscu 15, zaś w klasyfikacji dziewcząt na miejscu 3. Natomiast Maksymilian Żelazowski, występujący w grupie B, do rankingu 1400 zakończył rywalizację na miejscu 26 z dorobkiem 4 punktów.

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B

Zdjęcia nadesłane przez Marlenę Oszutowską