Najbliższe turnieje: GP MOK - ??; GP EPM (GRUPA A, GRUPA B) - ??

Informacja o mistrzostwach w Sypniewie

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Terminy turniejów obu GP zostaną podane w najbliższym czasie

Zakończyły się tegoroczne rozgrywki I ligi juniorów

W niedzielę, 9 sierpnia b.r. zakończyły się rozgrywki I ligi juniorów, które w tym roku zorganizowane zostały w Ustroniu.

Występująca w nich drużyna Chrobrego zakończyła rywalizację na 10 miejscu, żegnając się z tymi prestiżowymi rozgrywkami. W 9 stoczonych pojedynkach Chrobry zdobył 1 punkt, notując 1 remis i ponosząc 8 porażek. Punkty dla gnieźnian na poszczególnych szachownicach zdobyli: Mateusz Żurawski – 0, Witold Lewandowski – 3,5, Jan Wojdak – 6 (brązowy medal na III szachownicy), Karol Stanisławski – 4,5, Marta Tomczak – 2, Magdalena Pietrzak – 0 (wszyscy z 9 partii). Trenerem naszej ekipy w Ustroniu był Krzysztof Chojnacki.

Zobacz także:

Strona I ligi

Zdjęcia nadesłane przez Rafała Stanisławskiego