Najbliższe turnieje: GP MOK - ??; GP EPM (GRUPA A, GRUPA B) - ??

Informacja o mistrzostwach w Sypniewie

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Terminy turniejów obu GP zostaną podane w najbliższym czasie

18 i 25 września turnieje GP Elpos-Prymus-MOK w grupie B

W piątki, 18 i 25 września b.r. odbędą się dwa turnieje w ramach przerwanego w marcu tegorocznego cyklu GP Elpos-Prymus-MOK.

Co istotne, z uwagi na obostrzenia sanitarne i konieczność rozdzielenia imprezy na dwa osobne turnieje w powyższych terminach (18 i 25.09) odbędą się tylko turnieje dla grupy B, w których udział brać mogą jedynie zawodnicy bez kategorii szachowej lub z V kategorią oraz nie przekroczyły 14 roku życia. Ze względu na ograniczoną liczbę osób, które mogą jednocześnie brać udział w imprezie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie (wystarczy imie i nazwisko) na adres mailowy sędziego zawodów Emila Wiśniewskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że turnieje w grupie A oraz pozostałe turnieje w grupie B planowane są od października, a dokładne zostaną podane na naszej stronie natychmiast po tym, jak Miejski Ośrodek Kultury potwierdzi dostępność dostatcznie dużych sal w tych terminach, umożliwiających spełnienie warunków sanitarnych.

Zobacz także:

Klasyfikacja w grupie A oraz B