Najbliższe turnieje: GP MOK - 09.10 (START O 17:30)
GP EPM (GRUPA A - 16.10, GRUPA B - 16.10)  

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Zaostrzenie rygoru sanitarniego w MOK-u

Z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiczną w naszym regionie przekazujemy decyzję dyrekcji Miejskiego Ośrodka Kultury, zgodnie z którą od dnia 23.09 b.r. na terenie MOK-u podczas zajęć Szkółki Szachowej oraz turniejów przebywać mogą jedynie instruktorzy i uczestnicy zajęć.

Oznacza to, że rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia Szkółki Szachowej przyprowadzający oraz odbierajacy swoje pociechy proszeni są o nie wchodzenie na teren budynku MOK-u. Niniejsze obostrzenie obowiązuje do odwołania. Dziękujemy za zrozumienie.