Najbliższe turnieje: GP MOK - 09.10 (START O 17:30)
GP EPM (GRUPA A - 16.10, GRUPA B - 16.10)  

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Wznowiono rozgrywki GP Dyrektora MOK 2020

W piątek, 10 października b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano trzeci w tym roku turniej szachów szybkich (7 rund tempem 8’+3”) i tym samym wznowiono po pandemicznej przerwie tegoroczną Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK.

W stawce 17 zawodników  triumfował Szymon Banach, który wyprzedził Mirosława Sobczaka i Kamila Żurawskiego - wszysy po 5,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 10 najlepszym był Leon Szeszycki, zaś do lat 14 Oskar Radwański.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z cyklu GP Dyrektora MOK odbędzie się 23 października o stałej porze. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Klasyfikacja po 3 turniejach

Klasyfikacja drużynowa po 3 turniejach

Zaktualizowany terminarz GP Dyrektora MOK i GP Elpos-Prymus-MOK