Turnieje cyklów GP ELPOS-PRYMUS-MOK  oraz GP MOK, z powodów epidemiologicznych zostały przeniesione do Internetu. Poniżej znajdują się najważniejsze linki do najbliższych zawodów: 
GP MOK (27 listopada, godz. 17:45)
GP EPM (28 listopada, godz. 17:00 - grupa A)

1) Rejestracja na serwerze Lichess - https://lichess.org/signup
2) Klub LKS Chrobry Gniezno - https://lichess.org/team/lks-chrobry-gniezno
3) VI Turniej cyklu GP MOK https://lichess.org/swiss/LlWL0V0H

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Piątkowe turnieje GP Elpos-Prymus-MOK od dziś w Internecie

Informujemy, że od dziś tradycyjne turnieje piątkowe, rozgrywane w ramach Elpos-Prymus-MOK odbywać się będą w Internecie.

Terminy turniejów pozostają te same (vide terminarz u góry strony), godzina rozpoczęcia turniejów również pozostaje ta sama, czyli 17.00. Turnieje odbywać się będą jednocześnie, ale w dwóch osobnych turniejach (A i B). Platformą turniejową jest liechess.org. Zapraszamy do zapisywania się do poszczególnych turniejów (oczywiście po uprzednim założeniu konta na platformie liechess.org, jeśli ktoś jeszcze takowym nie dysponuje). Linki turiejowe znajdują się w banerze u góry naszej strony. W razie pytań prosimy o kontakt z Szymonem Banachem (tel. 795 693 347).

Jednocześnie informujemy, że planujemy przeniesienie do Internetu (na podobnych zasadach) piątkowych turniejów GP o Puchar Dyrektora MOK. Szczegóły wkrótce na naszej stronie.