Turnieje cyklów GP ELPOS-PRYMUS-MOK  oraz GP MOK, z powodów epidemiologicznych zostały przeniesione do Internetu. Poniżej znajdują się najważniejsze linki do najbliższych zawodów: 
GP MOK (27 listopada, godz. 17:45)
GP EPM (28 listopada, godz. 17:00 - grupa A)

1) Rejestracja na serwerze Lichess - https://lichess.org/signup
2) Klub LKS Chrobry Gniezno - https://lichess.org/team/lks-chrobry-gniezno
3) VI Turniej cyklu GP MOK https://lichess.org/swiss/LlWL0V0H

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Zaproszenie na ciekawą imprezę szachową

W dniach 7-11 listopada b.r. odbędzie się Internetowy Trójbój Szachowy "Dla Niepodległej", którego organizatorem jest Świętokrzyski Związek Szachowy. Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych: do lat 10, do lat 14 i w kategorii OPEN.

Szczegóły w serwisie chessarbiter. Turniej jest godny rekomendacji ze względu na interesującą formułę oraz to, że w jego letniej edycji udział brał Karol Stanisławiski i był zadowolony z organizacji zawodów. Jak napisała nam jego mama - Pani Agnieszka, która poleca wzięcie w nich udziału: "turniej jest sprawnie sędziowany; wymóg stanowi gra przed kamerą; jest wpisowe, ale są ciekawe nagrody". 

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zachęcić do wpisywania się na listę startową w poszczególnych grupach i życzyć sukcesów naszym zawodnikom (uwaga: obowiązuje limit miejsc).