Turnieje cyklów GP ELPOS-PRYMUS-MOK  oraz GP MOK, z powodów epidemiologicznych zostały przeniesione do Internetu. Poniżej znajdują się najważniejsze linki do najbliższych zawodów: 
GP MOK (27 listopada, godz. 17:45)
GP EPM (28 listopada, godz. 17:00 - grupa A)

1) Rejestracja na serwerze Lichess - https://lichess.org/signup
2) Klub LKS Chrobry Gniezno - https://lichess.org/team/lks-chrobry-gniezno
3) VI Turniej cyklu GP MOK https://lichess.org/swiss/LlWL0V0H

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Pełny terminarz turniejów GP [LINK]

Wyniki piątego turnieju tegorocznej edycji GP Dyrektora MOK

W piątek, 6.11 odbył się piąty turniej tegorocznej edycji GP Dyrektora MOK. Ze względu na aktualną sytuację pandemiczną zorganizowano go w Internecie, ale z zachowaniem dotyczczasowych reguł (7 rund tempem 8'+3").

 

W stawce 25 zawodników zwyciężył z dorobkiem 6,5 punktów Jan Wojdak, który jednoczśnie był najlepszym juniorem do lat 14. Wyprzedził on Krzysztofa Raczyńskiego 5,5 punktóww i Ryszarda Kujawskiego - 5 punktów. Najlepszym juniorem do lat 10 był Michał Górecki.

Turniej sędziował Kamil Żurawski.

Najbliższy turniej z tego cyklu odbędzie się zgodnie z terminarzem, czyli w piątek, 27.11 o godzinie 17.45.

UWAGA: Tradycyjne wpisowe nie będzie pobierane. Dlatego nie będą też wypłacane nagrody po rozegraniu poszczególnych turniejów. Bez zmian, czyli zgodnie z zapisem komunikatu pozostają natomiast nagrody końcowe cyklu. 

Zobacz także:

Wyniki V turnieju

Klasyfikacja indywidualna po rozegraniu 5 turniejów

Klasyfikacja drużynowa po rozegraniu 5 turniejów