Wyniki turnieju blitza P '5 GP Dyrektora MOK

W piątek, 30 września b.r. rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011.

Tym razem był to turniej klasycznego blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut na partię. Po rozegraniu 11 rund najlepszym okazał się Mirosław Sobczak, który zgromadził 10,5 punktów i wyprzedził Kazimierza Kujawskiego - 9 punktów i Karola Nawrockiego - 8,5 punktów. Wśród zawodników szkółki szachowej MOK do lat 8 triumfował Krystian Obara - 3 punkty; do lat 10 Szymon Nawrocki - 6 punktów, zaś w grupie powyżej 10 lat - Karol Nawrocki - 8,5 punktów. Następny turniej odbędzie się w piątek, 14 października w sali 402. Zapisy do godziny 17.30. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki - GP MOK 30 września 2011r.

Klasyfikacja generalna po 21 turniejach