I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Wyniki turnieju P 10' rozegranego w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 18 listopada b.r. rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano tempem po 10 minut dla zawodnika na dystansie 7 rund. Zwycięstwo odniósł Wiesław Banach, który zgromadził 6,5 punktów i wyprzedził Mirosława Sobczaka 6 punktów i Marka Nawrockiego - 5 punktów. W klasyfikacji juniorów szkółki szachowej MOK do lat 8 najlepszym okazała się Dorota Doberschütz - 3 punkty; w grupie do lat 10 triumfował Antoni Kamiński - 4,5 punktów, zaś w grupie powyżej 10 lat Marek Nawrocki - 5 punktów. Nagrodę dla najlepszej juniorki otrzymała Zuzanna Szeląg - 3 punkty. Przypominamy, że kolejny turniej rozegrany zostanie wyjątkowo w poniedziałek, 21 listopada od godziny 18.00 w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki P 10' 18.11.2011 r.

Klasyfikacja generalna po XXVI turniejach