Rozegrano derbowe spotkania Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów

Ze względu na niedzielny wyjazd szachistów Chrobrego na prestiżowy turniej do Trzcianki, już w sobotę, 3 marca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie rozegrano awansem dwa spotkania Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów. Naprzeciw siebie stanęli klubowi koledzy reprezentujący Chrobrego II, III i IV. Wyniki obu meczów przedstawiają się następująco:

 

Chrobry IV - Chrobry III 2 - 3

1. Wiesław Adamczyk - Przemysław Doberschütz 0 - 1

2. Kazimierz Kujawski - Tomasz Orczykowski 0 - 1

3. Jaromir Dziel - Jarosław Orczykowski 1 - 0

4. Karol Nawrocki - Wojciech Doberschütz 0,5 - 0,5

5. Ewa Zamiar - Zuzanna Szeląg 0,5 - 0,5

 

Chrobry III - Chrobry II 0,5 - 4,5

1. Przemysław Doberschütz - Jan Kujawski 0 - 1

2. Tomasz Orczykowski - Piotr Czapliński 0 - 1

3. Jarosław Orczykowski - Emil Wiśniewski 0 - 1

4. Wojciech Doberschütz - Szymon Banach 0 - 1

5. Zuzanna Szeląg - Lidia Stelmaszyk 0,5 - 0,5

 

Na uwagę zasługują wyniki osiągnięte przez naszych najmłodszych zawodników: 12 - letni Wojtek Doberschütz zremisował ze starszym i bardziej doświadczonym kolegą klubowym Karolem Nawrockim, zaś 11 - letnia Zuzanna Szeląg osiągnęła dwa cenne remisy z seniorkami Chrobrego - Ewą Zamiar oraz Lidią Stelmaszyk.

Zobacz także:

Zdjęcia z meczów rozegranych awansem w ramach Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów - Gniezno 03.03.2012 r.