Zawodnicy do rejestracji w PZSzach

Zawodnicy do rejestracji w Polskim Związku Szachowym:

Lp Nr ew. Nazwisko i imię Rok urodz. Ranking ELO Ranking PZSZAch Kat Licencja zaw.
1 TP – 0663 BADYNA TOMASZ 2001   1200 V  
2 TP – 0502 BAŁUSZYŃSKI HUBERT 2001   1200 V  
3 TP – 0499 WŁODARCZAK GRACJAN 1999   1200 V  
4 TP – 0449 PIETRUSZEWSKA MONIKA 1999   1200 V  
5 TP – 0623 JURKE ANNA 1999   1200 V  
6 TP – 0448 LĄGOWSKA ANNA 1999   1200 V  
           
             
             
             
             
             

Juniorzy

Poniżej prezentujemy listę juniorów LKS Chrobry Gniezno:

stan na 13.04.2017 r.

 

L.p. Nazwisko i imię Rok urodz.

FIDE

Rtg

FIDE

Rpd

FIDE

Blz

Kategoria
1 Andrzejewski Kuba 2008       V
2 Andrzejewski Patryk 2003       V
3 Bakaj Tymoteusz 2008       V
4 Banaszak-Aslanca Diyar 2008       V
5 Berlik Natalia 2008        
6 Butyrowski Marcel 2001 1724 1656 1500 I
7 Chmielewski Jacek 2001       IV
8 Chmielewski Leszek 2003       V
9 Ciesielska Magdalena 2004       IV
10 Ciesielska Maria 2004       IV
11 Ciszak Damian 2006       V
12 Doberschutz Dorota 2004       III
13 Doberschutz Wojciech 2000 1399 1442   II
14 Frąckowiak Lena 2008       IV
15 Gołańczyk Michał 1999 1364 1455   II
16 Gubała Mikołaj 2008        
17 Gumienny Kacper 2000       IV
18 Hubert Aleksandra 2001       IV
19 Imbiorowicz Filip 2004       V
20 Jędrys Wiktor 2006       IV
21 Kabziński Jan 2000 1389 1426   III
22 Kajdaniak Alan 2002       IV
23 Kajdaniak Daniel 1999        
24 Kamińska Maria 2005 1060 1100   III
25 Kamiński Antoni 2002 1575 1459 1344 II+
26 Kamiński Piotr 1999 1776 1781 1580 I
27 Kaniewski Maciej 2004       V
28 Kaźmierczak Michał 2003       V
29 Kaźmierczak Mikołaj 2000        
30 Kędziora Kacper 2001        
31 Kodranc Krystian 2003       V
32 Konieczka Szymon 2004 1007 1004   III
33 Korytowski Gracjan 2004       IV
34 Kujawski Mateusz 2002       V
35 Kukorowski Jan 2002 1723 1625 1461 I
36 Kukorowski Wojciech 2004 1336 1345 1379 II
37 Kula Kamil 2009        
38 Leśniewska Aleksandra 2004       IV
39 Lewandowski Filip 2000        
40 Lewandowski Witold 2004 1457 1340 1338 II
41 Łacina Michał 1999       IV
42 Łepski Aleksander 2005   1213 1167 III
43 Łepski Maksymilian 2003 1413 1361   II
44 Maryńczak Filip 1999       IV
45 Matysiak Krzysztof 2002       III
46 Miętkiewicz Jacek 2002 1681 1728 1651 I
47 Nawrocka Edyta 2000 1134 1123   II
48 Nawrocki Szymon 2002       III
49 Nowakowski Marcel 2000       V
50 Nowicki Michał 2001        
51 Obara Krystian 2003       IV
52 Orczykowski Krzysztof 2002       V
53 Orczykowski Łukasz 2006       IV
54 Oszutowska Anna 2009       IV
55 Pawlicka Greta 2001       V
56 Pejka Dominika 2007       IV
57 Pietrzak Magdalena 2007       IV
58 Pietrzak Wojciech 2001       IV
59 Pociecha Martyna 2000        
60 Poremski Mikołaj 2001 1171 1276   II
61 Przybysz Dominik 2004       V
62 Raczyński Krzysztof 2001 2075 1948 1876 k
63 Radwański Oskar 2007       IV
64 Rajski Grzegorz 1999       V
65 Romański Dawid 1999 1809 1691 1713 II+
66 Scheppler Martyna 2001        
67 Skowrońska Katarzyna 2000        
68 Stanczewski Maciej 2005       IV
69 Stanisławski Karol 2008        
70 Szarzyński Tomasz 2007       V
71 Szeląg Zuzanna 2001 1793 1616 1526 I++
72 Szeszycka Alicja 2003        
73 Szeszycki Jacek 2005        
74 Tanaś Zofia 2001        
75 Tomczykowski Paweł 2000       V
76 Urbanek Anna 2004       IV
77 Urbanek Izabela 2001       IV
78 Walczak Norbert 2004       V
79 Walkowiak Szymon 2005       IV
80 Wareńczak Marek 1999        
81 Wilkosz Zofia 2007       IV
82 Wiśniewski Adam 2009       IV
83 Witkowski Filip 2009       V
84 Wojdak Jan 2006 1592 1661   II
85 Zamiar Julia 2004       IV
86 Żurawski Mateusz 2004 1335 1363 1401 II

 

 

Seniorzy

Poniżej prezentujemy listę seniorów LKS Chrobry Gniezno:

stan na 31.01.2017 r.

 

L.p. Nazwisko i imię Rok urodz.

FIDE

Rtg

FIDE

Rpd

FIDE

Blz

kat/tytuł
1. Abramowicz Piotr 1977       IV
2. Adamczyk Wiesław 1964 1490 1544   III
3. Banach Szymon 1996 2026 1887 1903 I++
4. Banach Wiesław 1970 2049 2021   k
5. Bardeli Łukasz 1976 2188 2197   FM
6. Biszof Henryk 1937 1610 1562   I
7. Brylski Kamil 1997        
8. Chojnacki Krzysztof 1983 2371 2284 2372 IM
9. Czapliński Piotr 1961 1720 1723 1732 I
10. Danielski Karol 1994        
11. Doberschutz Przemysław 1968 1731     II
12. Dopierała Szymon 1997   1420   III
13. Dziel Jaromir 1961 1831     I
14. Dzikowska Elżbieta 1983       II
15. Dźwikowski Adam 1968 1975 1876 1893 I+
16. Fedyszyn Gerard 1988       III
17. Frankowski Wojciech 1995       III
18. Głowski Henryk 1933       III
19. Głowski Maciej 1978       IV
20. Gołek Jagoda 1991 2058 2022 2151 k
21. Grzelachowska Grażyna 1961 1926     k
22. Grzelachowski Piotr 1961 1670 1632   II
23. Grzelachowski Radek 1998        
24. Hauke Grzegorz 1988       IV
25. Jagiellicz Aleksander 1991       III
26. Jendrzejczak Michał 1992        
27. Jędrzejewski Kamil 1991 2045 2009   I
28. Józefczak Andrzej 1960 2014 1905   I
29. Kaczmarek Szymon 1990       III
30. Kałużna Paulina 1997   1061   II
31. Kapeliński Zygmunt 1940   1351   IV
32. Kaźmierczak Amadeusz 1990 1796   1830 II
33. Kaźmierczak Klaudia 1989        
34. Kaźmierczak Maria 1993       IV
35. Kaźmierczak Miłosz 1991 1822   1780 II
36. Korytowski Sebastian 1779       IV
37. Kowalczyk Jacek 1987        
38. Kozłowski Karol 1940       II
39. Krasiński Damian 1989 1432     II
40. Krasiński Kamil 1995 1476 1371   II
41. Krawczyk Piotr 1984   1604   II
42. Kriger Iwona 1970       II
43. Kroczka Damian 1989 1525 1545   II
44. Kruger Filip 1997       V
45. Krygier Ireneusz 1959 1917 1926   I
46. Kujawski Jan 1947 1996 2048 2048 k
47. Kujawski Kazimierz 1944 1807 1574   k
48. Kujawski Ryszard 1956 2106 2104   k
49. Kujawski Zygmunt 1953       I
50. Kukorowski Jacek 1967 1096 1094   III
51. Kyciak Bartosz 1974 2032     I
52. Lubczyński Rafał 1988 2418 2340 2395 IM
53. Łacina Jerzy 1961 1425     II
54. Macherzyńska Barbara 1984       III
55. Macherzyński Rafał 1982 1619 1546 1700 II+
56. Maciejewski Damian 1990       IV
57. Marmurowicz Sławomir 1968       I
58. Michalak Jarosław 1986       III
59. Mikołajczyk Radosław 1985 1890     II+
60. Musiałkiewicz Jan 1995 2266 2306 2220 k+
61. Musiałkiewicz Paweł 1995 2266 2078 2103 FM
62. Nawrocki Dawid 1998       V
63. Nawrocki Karol 1998 1616 1727 1946 II
64. Nawrocki Marek 1997 1699 1686 1766 II+
65. Nawrocki Mikołaj 1998       V
66. Nawrocki Paweł 1971   2015 2029 II
67. Nowak Łukasz 1993 1711 1638   II
68. Nowak Rafał 1972 2018 1894   I++
69. Obara Krzysztof 1977       IV
70. Orczykowski Jarosław 1967 1382 1330   II
71. Orczykowski Tomasz 1974 1719 1599   II
72. Panagiotopoulos Leonidas 1992       IV
73. Pogodziński Jakub 1997       III
74. Przybył Jarosław 1994        
75. Przyjemski Michał 1997       V
76. Romański Marek 1961 1197 1274 1232 III
77. Ryczkowski Igor 1998       IV
78. Sakalauskas Vaidas 1971 2357 2405 2385 IM
79. Skibiński Krzysztof 1985        
80. Smarzyński Konrad 1993        
81. Sobczak Mirosław 1969 1904 1745 1944 I++
82. Stankiewicz Rafał 1995        
83. Stefański Mateusz 1991       III
84 Stelmaszyk Lidia 1974       II+
85. Tomczykowska Iwona 1978       I
86. Tomczykowski Jarosław 1968 1926     I
87. Walkowiak Adam 1952       II
88. Wesołowska Agata 1990 1331 1182   II
89. Wilk Oktawia 1998 1848 1646 1458 I++
90. Wiśniewski Emil 1974 1809 1718   I
91. Wojda Patryk 1997       IV
92. Wysocki Michał 1966 2160     I
93. Zamiar Ewa 1974 1324 1353   I
94. Zamiar Krzysztof 1995       IV
95. Zasada Marek 1991       IV
96. Zasada Michał 1993       V
97. Żurawski Kamil 1998 1653 1673 1459 I