Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po XXIX Turniejach

  • Drukuj

XIII edycja Pucharu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie na 2011 r.

M-ce

Tyt

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

L. S.

Klasy. Rocz.

Po 29 Tur.

1

k

Banach, Wiesław

2117

2200

Chrobry Gniezno

25

466

2

I++

Sobczak, Mirosław

1961

2100

Chrobry Gniezno

23

391

3

II

Banach, Szymon

1764

1800

Chrobry Gniezno

26

368

4

k

Kujawski Kazimierz

1870

2200

Chrobry Gniezno

23

325

5

III

Nawrocki, Karol

0

1600

Chrobry Gniezno

28

286,5

6

III

Nawrocki, Marek

0

1600

Chrobry Gniezno

28

272

7

I

Wiśniewski, Emil

1903

2000

Chrobry Gniezno

16

220,5

8

IV

Orczykowski, Jarosław

0

1400

Chrobry Gniezno

21

188,5

9

FM

Bardeli, Łukasz

2298

2300

Chrobry Gniezno

9

174,5

10

IV

Orczykowski, Tadeusz

0

1400

Chrobry Gniezno

24

172,5

11

IV

Pogodziński, Jakub

0

1400

Chrobry Gniezno

27

162,5

12

IV

Nawrocki, Szymon

0

1400

Chrobry Gniezno

28

159

13

II

Szeląg, Zuzanna

0

1600

Chrobry Gniezno

27

154

14

III

Doberschütz, Wojciech

0

1600

Chrobry Gniezno

19

146,5

15

III

Doberschütz, Przemysław

0

1600

Chrobry Gniezno

15

141

16

III

Kamiński, Piotr

0

1600

Chrobry Gniezno

20

137

17

IV

Nawrocka, Edyta

0

1250

Chrobry Gniezno

28

120,5

18

III

Orczykowski, Tomasz

0

1600

Chrobry Gniezno

16

118,5

19

IV

Kajdaniak, Alan

0

1400

Chrobry Gniezno

25

109,5

20

V

Obara, Krzysztof

0

1200

Chrobry Gniezno

22

108

21

II+

Czapliński, Piotr

1811

1800

Chrobry Gniezno

8

103,5

22

V

Ryczkowski, Igor

0

1200

Chrobry Gniezno

25

100,5

23

IV

Dopierała, Szymon

0

1400

Chrobry Gniezno

18

99,5

24

II

Przybylski, Piotr

0

1800

Chrobry Gniezno

14

92,5

25

V

Korytowski, Sebastian

0

1200

Chrobry Gniezno

19

92,5

26

IV

Obara, Krystian

0

1400

Chrobry Gniezno

23

90,5

27

IV

Kamiński Antoni

0

1400

Chrobry Gniezno

20

89

28

k

Kujawski, Jan

2076

2200

Chrobry Gniezno

4

75

29

V

Korytowski, Gracjan

0

1200

Chrobry Gniezno

19

70,5

30

V

Nawrocki, Dawid

0

1200

Chrobry Gniezno

14

67

31

IV

Doberschütz, Dorota

0

1250

Chrobry Gniezno

20

64,5

32

IV

Hubert, Aleksandra

0

1250

Chrobry Gniezno

16

60,5

33

V

Nawrocki, Mikołaj

0

1200

Chrobry Gniezno

13

60

34

II+

Stelmaszyk, Lidia

0

1600

Chrobry Gniezno

8

56,5

35

II+

Mikołajczyk, Radosław

1890

1800

Chrobry Gniezno

4

52

36

II

Nawrocki, Paweł

0

1800

Chrobry Gniezno

3

51

37

 

Łacina Jerzy

0

1000

Gniezno

4

35,5

38

IV

Maryńczak, Filip

0

1400

Chrobry Gniezno

6

32

39

I++

Nowak, Rafał

2060

2100

Chrobry Gniezno

2

27

40

III

Kujawski, Michał

0

1600

Chrobry Gniezno

4

25,5

41

V

Łacina, Michał

0

1200

Chrobry Gniezno

7

22,5

42

II

Kroczka, Damian

0

1800

Jurand Witkowo

2

19

43

I

Jabłoński, Jerzy

0

2000

Poznań

1

17

44

I

Śnihur, Piotr

1919

2000

Smecz Konin

1

15,5

45

II

Śnihur, Adam

1573

1800

Smecz Konin

1

14,5

46

I

Kuśnierek, Paweł

0

2000

Poznań

1

14

47

IV

Hauke, Grzegorz

0

1400

Chrobry Gniezno

2

12,5

48

II+

Nizio, Adam

0

1800

Poznań

1

12

49

III

Głowski, Henryk

0

1600

Chrobry Gniezno

3

11,5

50

 

Kaniewski, Maciej

0

1000

Gniezno

5

11,5

51

III

Wesołowska, Agata

0

1400

Chrobry Gniezno

2

11

52

 

Poremski, Mikołaj

0

1000

Gniezno

4

11

53

V

Walczak, Norbert

0

1200

Chrobry Gniezno

6

11

54

I

Prasoł, Marek

0

2000

Lech Poznań

1

10

55

V

Tomczykowski, Paweł

0

1200

Chrobry Gniezno

2

10

56

II

Nowak, Łukasz

1671

1800

Chrobry Gniezno

1

9,5

57

I

Syguła, Jacek

0

2000

Poczt. Poznań

1

8

58

 

Pućka, Stanisław

0

1000

Żagań

1

7

59

 

Walkowiak, Szymon

0

1000

Gniezno

6

7

60

I

Biszof, Henryk

1730

2000

Chrobry Gniezno

1

6,5

61

IV

Nowak, Mikołaj

0

1400

Polan Poznań

1

6,5

62

 

Badyna, Tomasz

0

1000

Gniezno

2

6,5

63

I

Dźwikowski, Adam

2013

2000

Chrobry Gniezno

1

6

64

IV

Chmielewski, Jacek

0

1400

Chrobry Gniezno

1

6

65

II

Szeszycki, Ryszard

0

1800

Jurand Witkowo

1

5,5

66

 

Szeszycka, Alicja

0

1000

Gniezno

2

5,5

67

 

Bałuszyński, Hubert

0

1000

Gniezno

1

5

68

 

Żurawski, Mateusz

0

1000

Gniezno

1

4

69

 

Imbiorowicz, Filip

0

1000

Chrobry Gniezno

3

4

70

IV

Gumienny, Kacper

0

1400

Chrobry Gniezno

1

3,5

71

 

Żurawski, Kamil

0

1000

Gniezno

1

3,5

72

 

Szeszycki, Jacek

0

1000

Gniezno

3

3

73

V

Chmielewski, Leszek

0

1200

Chrobry Gniezno

1

2,5

74

 

Kujawski, Mateusz

0

1000

Chrobry Gniezno

2

2,5

75

 

Lewandowski, Filip

0

1000

Chrobry Gniezno

1

2

76

 

Jurke, Anna

0

1000

Gniezno

1

0

Turniej sędziował i opracowanie sporządził Piotr Przybylski