Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po XXI Turniejach

XIII edycja Pucharu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie na 2011 r.

M-ce

Tyt

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

L. S.

Klasy. Rocz.

Po 21 Tur.

1

k

Banach, Wiesław

2110

2200

Chrobry Gniezno

18

331

2

I++

Sobczak, Mirosław

1962

2100

Chrobry Gniezno

17

287,5

3

II

Banach, Szymon

1771

1800

Chrobry Gniezno

18

252

4

k

Kujawski Kazimierz

1870

2200

Chrobry Gniezno

15

233

5

III

Nawrocki, Karol

0

1600

Chrobry Gniezno

20

205

6

III

Nawrocki, Marek

0

1600

Chrobry Gniezno

20

180

7

FM

Bardeli, Łukasz

2295

2300

Chrobry Gniezno

8

155,5

8

IV

Orczykowski, Jarosław

0

1400

Chrobry Gniezno

15

141,5

9

I

Wiśniewski, Emil

1903

2000

Chrobry Gniezno

10

134,5

10

IV

Orczykowski, Tadeusz

0

1400

Chrobry Gniezno

16

123,5

11

IV

Nawrocki, Szymon

0

1400

Chrobry Gniezno

20

113,5

12

III

Szeląg, Zuzanna

0

1400

Chrobry Gniezno

19

112

13

IV

Pogodziński, Jakub

0

1400

Chrobry Gniezno

19

109

14

III

Doberschütz, Wojciech

0

1600

Chrobry Gniezno

14

108

15

III

Doberschütz, Przemysław

0

1600

Chrobry Gniezno

11

106,5

16

IV

Dopierała, Szymon

0

1400

Chrobry Gniezno

17

94,5

17

II+

Czapliński, Piotr

1811

1800

Chrobry Gniezno

7

90,5

18

II

Przybylski, Piotr

0

1800

Chrobry Gniezno

13

87

19

IV

Nawrocka, Edyta

0

1250

Chrobry Gniezno

20

86,5

20

V

Obara, Krzysztof

0

1200

Chrobry Gniezno

17

82,5

21

III

Orczykowski, Tomasz

0

1600

Chrobry Gniezno

10

77,5

22

III

Kamiński, Piotr

0

1600

Chrobry Gniezno

13

77,5

23

IV

Kajdaniak, Alan

0

1400

Chrobry Gniezno

17

73,5

24

V

Korytowski, Sebastian

0

1200

Chrobry Gniezno

14

71

25

IV

Obara, Krystian

0

1400

Chrobry Gniezno

18

68

26

V

Nawrocki, Dawid

0

1200

Chrobry Gniezno

14

67

27

V

Ryczkowski, Igor

0

1200

Chrobry Gniezno

17

60,5

28

V

Nawrocki, Mikołaj

0

1200

Chrobry Gniezno

13

60

29

IV

Kamiński Antoni

0

1400

Chrobry Gniezno

14

54,5

30

V

Korytowski, Gracjan

0

1200

Chrobry Gniezno

14

52,5

31

II+

Mikołajczyk, Radosław

1890

1800

Chrobry Gniezno

4

52

32

IV

Doberschütz, Dorota

0

1250

Chrobry Gniezno

15

42

33

II+

Stelmaszyk, Lidia

0

1600

Chrobry Gniezno

6

40

34

k

Kujawski, Jan

2076

2200

Chrobry Gniezno

2

39,5

35

II

Nawrocki, Paweł

0

1800

Chrobry Gniezno

2

37,5

36

IV

Hubert, Aleksandra

0

1250

Chrobry Gniezno

10

35

37

IV

Maryńczak, Filip

0

1400

Chrobry Gniezno

6

32

38

I++

Nowak, Rafał

2054

2100

Chrobry Gniezno

2

27

39

III

Kujawski, Michał

0

1600

Chrobry Gniezno

3

20,5

40

II

Kroczka, Damian

0

1800

Jurand Witkowo

2

19

41

I

Jabłoński, Jerzy

0

2000

Poznań

1

17

42

V

Łacina, Michał

0

1200

Chrobry Gniezno

5

16

43

II

Śnihur, Piotr

1889

1800

Smecz Konin

1

15,5

44

 

Łacina Jerzy

0

1000

Gniezno

2

15,5

45

II

Śnihur, Adam

1583

1800

Smecz Konin

1

14,5

46

I

Kuśnierek, Paweł

0

2000

Poznań

1

14

47

II+

Nizio, Adam

0

1800

Poznań

1

12

48

III

Wesołowska, Agata

0

1400

Chrobry Gniezno

2

11

49

V

Walczak, Norbert

0

1200

Chrobry Gniezno

6

11

50

I

Prasoł, Marek

0

2000

Lech Poznań

1

10

51

V

Tomczykowski, Paweł

0

1200

Chrobry Gniezno

2

10

52

II

Nowak, Łukasz

1671

1800

Chrobry Gniezno

1

9,5

53

I

Syguła, Jacek

0

2000

Poczt. Poznań

1

8

54

IV

Nowak, Mikołaj

0

1400

Polan Poznań

1

6,5

55

I

Dźwikowski, Adam

2013

2000

Chrobry Gniezno

1

6

56

IV

Chmielewski, Jacek

0

1400

Chrobry Gniezno

1

6

57

II

Szeszycki, Ryszard

0

1800

Jurand Witkowo

1

5,5

58

III

Głowski, Henryk

0

1600

Chrobry Gniezno

1

5,5

59

 

Bałuszyński, Hubert

0

1000

Gniezno

1

5

60

 

Imbiorowicz, Filip

0

1000

Chrobry Gniezno

3

4

61

IV

Gumienny, Kacper

0

1400

Chrobry Gniezno

1

3,5

62

 

Badyna, Tomasz

0

1000

Gniezno

1

3

63

V

Chmielewski, Leszek

0

1200

Chrobry Gniezno

1

2,5

64

 

Kujawski, Mateusz

0

1000

Chrobry Gniezno

2

2,5

65

 

Lewandowski, Filip

0

1000

Chrobry Gniezno

1

2

66

 

Szeszycka, Alicja

0

1000

Gniezno

1

1,5

67

 

Jurke Anna

0

1000

Gniezno

1

0

68

 

Szeszycki, Jacek

0

1000

Gniezno

2

0


Turniej sędziował i opracowanie sporządził Piotr Przybylski