I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Bardzo dobry występ braci Kukorowskich w Dusznikach

W sobotę i niedzielę, 23 i 24 marca b.r. zorganizowano Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki. Wzięło w nich udział 50 szachistów z różnych wielkopolskich klubów, a wśród nich dwóch utalentowanych juniorów Chrobrego - Jan i Wojciech Kukorowscy. W 7-rundowym turnieju P 60', rozgrywanym systemem szwajcarskim nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze: Wojtek z dorobkiem 4,5 punktów uplasował się na miejscu 11, zaś Jasiu, po zdobyciu 4 punktów, zakończył rywalizację na miejscu 17. Tym samym obaj wypełnili normy na III kategorię szachową.

W mistrzostwach zwyciężył Zenon Wittig - 6,5 punktów, który wyprzedził Krzysztofa Rozumka i Piotra Adamskiego - obaj po 5,5 punktów.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Gminy Duszniki, 23-24.03.2013 r.