I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Adam Dźwikowski Mistrzem Polski w grze korespondencyjnej!

W zakończonym niedawno finale 53 Mistrzostw Polski w grze korespondencyjnej, które trwały od stycznia 2006 roku bardzo duży sukces odniósł zawodnik Chrobrego Gniezno Adam Dźwikowski. Po zdobyciu 13,5 punktów z 18 partii okazał się zdecydowanie najlepszym i najskuteczniejszym uczestnikiem mistrzostw. Ireneusz Krygier - drugi z reprezentantów Chrobrego występujący w finale - po zdobyciu 7 punktów uplasował się na miejscu 15. Adamowi i Irkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w grze korespondencyjnej i bezpośredniej!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki oraz najbardziej efektowną partię 53 MP w grze korespondencyjnej