I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Jasiu Kukorowski nie zawodzi

W sobotę, 6 kwietnia rozegrano w Białych Błotach 9- rundowy turniej szachów szybkich (P 15') "Pierwsze kroki przyszłych mistrzów". Wziął w nim udział 11-letni junior Chrobrego Jan Kukorowski, który po raz kolejny ujawnił swój duży talent. W stawce 48 zawodników Jasiu uplasował się na 16 miejscu, co w grupie do lat 12 dało mu 6 miejsce. Ostatnio uzyskiwane wyniki Jasia (oraz jego 8-letniego brata Wojtka, który z powodu niedyspozycji nie mógł zagrać w Białych Błotach) stanowią dobry prognostyk przed zbliżającymi się  Półfinałami Mistrzostw Wielkopolski Juniorów.

Zobacz także:

Wyniki turnieju "Pierwsze kroki przyszłych mistrzów" - Białe Błota, 6.04.2013 r.