I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

W Łeknie bez powodzenia

Bez powodzenia zakończył się udział zespołu Chrobrego w tegorocznym finale wojewódzkim tradycyjnego turnieju o "Złotą Wieżę", który w sobotę, 27 kwietnia odbył się w Łeknie koło Wągrowca. Turniej odbył się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W stawce 11 zespołów (2 seniorów, junior do lat 18 i kobieta) reprezentująca powiat gnieźnieński ekipa Chrobrego zajęła 5 miejsce, gromadząc 8 punktów meczowych. Zwyciężył powiat złotowski przed powiatem ostrowskim - obie drużyny po 10 punktów i powiatem wolsztyńskim - 9 punktów. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Łukasz Bardeli - 5,5, Wiesław Banach - 4, Szymon Banach - 6, Zuzanna Szeląg - 4.

 

Tym razem znacznie lepiej od szachistów spisali się gnieźnieńscy warcabiści, którzy w tej samej imprezie uplasowali się na wysokim drugim miejscu.

Zobacz także:

Zdjęcia z Wojewódzkim Finale Turnieju o "Złotą Wieżę" - Łekno, 27.04.2013 r.