I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

W Barcinie nie zabrakło szachistów Chrobrego

W rozegranym w niedzielę, 19 maja Barcinie 9-rundowym turnieju szachów szybkich (P 10'+5'') udział wzięło 52 zawodników z różnych ośrodków szachowych. Wśród uczestników nie zabrakło szachistów Chrobrego Gniezno, którzy zaprezentowali się na miarę swoich możliwości i uplasowali się w środku silnej stawki zawodników: Jan Kukorowski, Marek Romański i Wojciech Kukorowski zgromadzili po 4,5 punktów i zajęli miejsca odpowiednio od 25 do 27, zaś Dawid Romański po zdobyciu 4 punktów zakończył rywalizację na miejscu 29. Turniej wygrał arcymistrz Andrei Maksimenko przed mistrzami międzynarodowymi Krzysztofem Chojnackim i Marcinem Sieciechowiczem.

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Barcińskiego Turnieju Szachowego - 19.05.2013 r.