I Internetowy Turniej z cyklu GP o Koronę Chrobrego [LINK]

Wszystkieimprezy oraz zajęcia szachowe zostają wstrzymane do odwołania!

Najbliższe turnieje: GP MOK - 13. marca; GP EPM - 20. marca

Klasyfikacja GP EPM 2020 / Klasyfikacja GP MOK 2020 / Drużynowa

Komunikat GP Elpos-Prymus-MOK 2020 / Komunikat GP MOK 2020

Występ zawodników Chrobrego w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w grze błyskawicznej

W niedzielę, 9 czerwca b.r. czterech zawodników Chrobrego wybrało się do Bydgoszczy, by wziąć udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w grze błyskawicznej. W turnieju rozgrywanym systemem szwajcarskim na dystansie 15 rund tempem po 3 minuty plus 2 sekundy za każde posunięcie dla każdego zawodnika uczestniczyło 99 czołowych polskich szachistów. W silnej stawce najlepszych polskich "blitzkarzy" gnieźnieńscy zawodnicy uplasowali się na następujących pozycjach: 31 Jan Kujawski - 8,5 punktów, 39 Paweł Nawrocki, który otrzymał nagrodę dla najlepszego gracza z rankingiem do 1900 - 8 punktów, 53 Mirosław Sobczak - 7,5 punktów, 69 Szymon Banach - 6,5 punktów.

 

Zobacz także:

Strona Mistrzostw Polski Seniorów w szachach błyskawicznych - Bydgoszcz, 8-9.06.2013 r.